KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046264

nr 1404 6264

Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 58x54cm, yttermått inklusive ram: 75x70cm

Utrop:

800 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:46:22